From the Editor

 

Tekrar Merhaba,

 

Hazırlamak için tam 1 yıl harcadığımız “Osmanlı Imparatorluğu’nun 700. yıldönümü” kitabıımızdan alıp, çevrenizde dağıttınız mı?

  Kitabın adına bakıp sadece Osmanlı’nın hikayesini anla-tıyor sanmayın sakın. Bu kitap, 700.üncü yıldönümünün topladığı dikkatten faydalanarak, dünyaya bizim kim olduğumuzu anlatıyor. Anadolu sanatı ve folklorüyle beraber, Osmanlı eserlerinden ve bizim her dine/millete saygılı terbiyemizden söz ediyor.

Elçiliklerimiz tüm Kuzey Amerika’lı politikacılara da-ğıttılar bu kitabı. Sizler de dostlarınıza ve iş arkadaşlarınıza dağıtmayı ihmal etmeyiniz. Hakkımızda çıkarılmış üç beş dedikodudan fazla birşey bilme şansı olmayan dostlarınızı aydınlatmak için bu kitaptan daha etkili bir yayın daha yok yeryüzünde.

Bu kitap, batılılara kendimizi anlatmak için kasıtlı olarak hazırlandı, hiç bir başka kitaba benzemiyor. Lütfen en az  2 dostunuza bu kitabı hediye ederek onları Türkiye’nin dostları arasına katınız. Mutlaka evde bir kopya da kendiniz için bulundurunuz ki bundan sonra batılı misafirlerinize gösterip onlara kendi hikayemizi anlatabilesiniz.Unutmayın biz herbirimiz burada Türkiye’nin elçileriyiz.

Kitabın maliyetini bu kadar düşürebilmemizi sağlayan Ottawa Büyükelçiliği ve Pristine Printing’e, Kanada, USA ve Türkiye’den kitabımıza yazan tüm dostlarımıza çok teşşekkür ederiz.  

 

Saygılarımızla

Radyo Merhaba

 

 

© 1999-2000 www.radyomerhaba.com
All Rights Reserved